
HAN 1551-12, i-Box, інноваційний та дизайнерський дизайн, чудовий корпус преміум-якості. З 5 закритими шухлядами, білий колір

Характеристики продукту
- Унікальний, позачасовий, елегантний та інноваційний дизайн
- Глянцевий варіант
- Дуже легкі шухляди з висувним замком та відкриванням для легкого виймання
- Найвища якість
- Запатентована концепція маркування з інноваційною системою затискання
- Описні таблички в комплекті
- Багаторазовий лауреат срібних нагород Red Dot Award, Good Design Award та Focus Design Award

Опис
Ящик i-Box має п'ять закритих шухляд для паперу формату DIN A4/C4 преміум-якості. Унікальний, позачасовий, елегантний та інноваційний дизайн з глянцевим покриттям ідеально підходить для вимогливого використання в престижному середовищі. Легкі шухляди з висувними замками та зручним відкриванням для легкого виймання. Нова запатентована концепція маркування з інноваційною системою затискання. Включає таблички для маркування. Виготовлено в Німеччині. Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 295 x 355 x 247 мм. Внутрішні розміри шухляди (Ш x Г x В): 244 x 325 x 33 мм. Матеріал: Високоякісний пластик (ABS). Колір корпусу: білий. Колір шухляди: білий.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAN |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Із замком розширення | Немає |
| Виконання початкового стану | закрито |
| Висота ящика | 40 мм |
| Глибина продукту | 355 мм |
| З висувною ручкою | Да |
| Застосування до паперового формату | DIN A4DIN C4 |
| Корпус | білий |
| Кількість ящиків | 5 |
| Позначення типу продукту | i-Box |
| Розміри | (Ш x В x Г) 295 x 247 x 355 мм |
| С полем описания | Да |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 247 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 180 ₴




