
Базовий блок системи сортування пошти зі стиропору 1554416 DIN C4 Кількість висувних ящиків: 12 519819
7 570 ₴
- В наявності
- Код: 519819
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Базовий блок Styro styrodoc trio 12 відділень
Характеристики продукту
- Розміри: 72,3 x 29,3 x 33,1 см (Ш x В x Г)
- Висота полиці: 57 мм
- Підходить для формату паперу: DIN C4
- 12 відділень
- Матеріал: полістирол
Опис
Стабільний та гнучкий подавач паперу та документів. Універсальне використання – окремо стоїть на столах, полицях та шафах, або ж може використовуватися як невеликий принтер чи факс. Легке складання дозволяє розширювати його в будь-який час.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Базовий блок системи сортування пошти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота полиці | 57 мм |
| Глибина продукту | 331 мм |
| Застосування до паперового формату | ДИН С4 |
| Количество отсеков | 12 |
| Колір | сіро-чорний |
| Кількість ящиків | 12 |
| Матеріал | Полистирол |
| Позначення типу продукту | прасок тріо |
| Розміри | (Ш x В x Г) 723 x 293 x 331 мм |
| Тип продукту | Базовий блок системи сортування пошти |
| Тип рекламної продукції | Трио Grundeinheit Styrodoc |
| Ширина вироби | 723 мм |
| Штабельований | Немає |
| висота продукту | 293 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 570 ₴

