
Міцна шухляда VARICOLOR® MIX 4 SAFE

Характеристики продукту
- Коробка з 4 різнокольоровими шухлядами для легкої організації та орієнтації
- 2 висувні шухляди XXL пропонують багато місця для зберігання речей
- Верхня шухляда закривається циліндричним замком, що ідеально підходить для зберігання конфіденційних документів та особистих речей.
- Високоякісний АБС
- Тиха робота шухляди з висувним замком
- Для форматів до DIN A4, C4 та форматів folio та letter
- З прозорими віконцями для етикеток та змінними вставними етикетками
- Штабелюється з нековзними пластиковими ніжками
- Можна розміщувати рядами у всіх стандартних офісних шафах та сервантах
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Із замком розширення | Да |
| Виконання початкового стану | закрито |
| Глибина продукту | 356 мм |
| З висувною ручкою | Да |
| Застосування до паперового формату | DIN A4DIN C4 |
| Корпус | сірий |
| Кількість ящиків | 4 |
| Опис деталей | із замком |
| Позначення типу продукту | VARICOLOR® MIX 4 SAFE |
| Розміри | (Ш x В x Г) 280 x 292 x 356 мм |
| С полем описания | Да |
| Тип програми | Конфіденційні документи |
| Тип продукту | Шафа з шухлядами |
| висота продукту | 292 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 330 ₴



