Електричний степлер Leitz NeXXt 20 BL (80 г/м²)

Характеристики продукту
- Розміри: 9,5 x 8,6 x 20,9 см (Ш x В x Г)
- Тип шва: Фіксований
- Місткість скріплення 20 аркушів (80 г/м²)
- Позначення типу скоби: e2
- Вантажопідйомність: 150 x e2
- Технологія заправки: пружинний механізм
Опис
Ідеально підходить для частого степлювання. Висока ефективність. Просте керування однією рукою. Стабільна та надійна робота завдяки адаптеру змінного струму. Степлювання без клапанів. Живлення від адаптера змінного струму (в комплекті).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Електричний степлер
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Глибина продукту | 203 мм |
| Зарядна ємність | 150 х е2 |
| Матеріал | Металопластик |
| Опис типу скоби | е2 |
| Позначення типу продукту | NeXXt |
| Продуктивність шиття | 20 аркушів (80 г/м2) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 59 x 71 x 203 мм |
| Технологія заправлення | Пружинний механізм зведення |
| Тип джерела живлення | 230 В змінного струму |
| Тип доставки | inkl. 200 Heftklammern |
| Тип продукту | Електричний степлер |
| Тип рекламної продукції | Elektroheftgerät NeXXt |
| висота продукту | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 740 ₴



