
Діркопробивач Novus Office 025-0488 B2200, максимальне налаштування формату: DIN A4, 200 аркушів (80 г/м²) 519812
10 500 ₴
- В наявності
- Код: 519812
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Блоковий пробійник B2200

Характеристики продукту
- Ідеальна потужність перенесення до 200 аркушів
- Максимальна безпека завдяки захисту ручки
- Зручна перфорація з 4 отворами

Опис
Ключовою інновацією в новому блочному дироколорі NOVUS B 2200 є ковзний регулювальний блок, який робить 4-отвірне пробивання легким та зручним без обертання стопки паперу. Завдяки оптимальному важелю B 2200 може легко пробити до 200 аркушів стандартного паперу. Оснащений автоматичним центруючим обмежувачем паперу, фіксатором формату A4/A5, надійним захопленням та відсіком для зберігання аксесуарів, NOVUS B 2200 пропонує все необхідне для полегшення повсякденного офісного життя.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Ковзний регулювальний блок робить пробивання 4 отворів надзвичайно зручним.
- Завдяки функції центрування кожен аркуш паперу від A4 до A6 точно відцентрований
- Папки з перфорацією врівень забезпечують акуратне зберігання спеціальних форматів
- Вбудоване віконце із захистом ручки для безпечного пробивання.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 3,5 кг |
| Відстань між отворами | 80 мм |
| Глибина продукту | 463 мм |
| Діаметр отвору | 6 мм |
| Колір | глянсовий сірий |
| Кількість перфорованих сегментів | 2 |
| Максимальна кількість аркушів | 200 аркушів (80 г/м2) |
| Матеріал | Металопластик |
| Матеріал обмежувальної рейки | пластик |
| Перфорація | 8 х 8 х 8 см |
| Позначення типу продукту | Б 2200 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 164 x 360 x 463 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Удари кулаком |
| Ширина вироби | 164 мм |
| висота продукту | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴





