
Deflecto SFA0S Настінний тримач для листівок сріблястий DIN A0 Кількість відділень 1 1 шт. (Ш x В x Г) 871 x 1218 x 12 мм 519809
11 470 ₴
- В наявності
- Код: 519809
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

застібка-рамка

Характеристики продукту
- Срібна рамка-засувка для настінного кріплення
- Поставляється з настінними кріпленнями з попередньо просвердленими монтажними отворами
- Легка заміна картриджів без зняття їх зі стіни
- З застібкою-кнопкою спереду
- Виготовлено з сріблястого анодованого алюмінію зі стирольною основою
Опис
Рамки Snap прості, ефективні та легко оновлюються. Вони є одним із найефективніших способів донести повідомлення вашого бренду до потенційних клієнтів. Настінні рамки дозволяють використовувати їх як у приміщенні, так і на вулиці, економлячи простір для максимального ефекту.
Настінна рамка для кріплення із застібкою та попередньо просвердленими монтажними отворами. Можна використовувати як у портретному, так і в альбомному форматі. Вставки легко замінюються завдяки інтегрованій передній панелі із застібкою. Виготовлена з сріблястого анодованого алюмінію зі стирольною підкладкою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Настінна рамка для кріплення із застібкою та попередньо просвердленими монтажними отворами. Можна використовувати як у портретному, так і в альбомному форматі. Вставки легко замінюються завдяки інтегрованій передній панелі із застібкою. Виготовлена з сріблястого анодованого алюмінію зі стирольною підкладкою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 12 мм |
| Застосування до паперового формату | ДИН А0 |
| Количество отсеков | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Настінний тримач брошур |
| Ширина вироби | 871 мм |
| висота продукту | 1218 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 470 ₴


