
Міцний настільний бейдж 805319 для роботи стоячи 8053 (Ш x В) 297 мм x 105 мм 25 шт. 519807
8 350 ₴
- В наявності
- Код: 519807
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Табличка
Характеристики продукту
- Велична табличка у формі даху
- Зі змінними пластинами для двостороннього маркування
- Розміри: Вставна панель: 105/210 x 297 мм
Опис
Чи то як класична табличка, чи для універсального маркування: МІЦНИЙ настільний диск із
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 25 шт. |
| Для розміру паперу | 297 x 105/210 мм (Ш x В) |
| Змінне маркувальне поле | Да |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Хартфоли |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Настільний ідентифікаційний бейдж |
| Тип рекламної продукції | Тіш-Наменшильд |
| Ширина вироби | 297 мм |
| висота продукту | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 350 ₴

