
Велика скляна магнітна дошка SIGEL / Artverum, 65x100 см, супербіла

Характеристики продукту
- Прикріплюйте нотатки тощо за допомогою магнітів SuperDymium/Neodymium
- можливість писати за допомогою скляної дошки та крейдяних маркерів
- Можна встановити у вертикальному або горизонтальному форматі
- безрамна підвіска безпеки для створення вільного 3D-ефекту
- включаючи 3 дуже сильні магніти SuperDym
- Безпека продукції перевірена TÜV та GS (SGS TÜV Saar)
- Безпечне скло (ESG) згідно з EN 12150-1
- Колір: супер білий
- Розміри виробу: 100 x 65 x 1,5 см
- Матеріал: загартоване скло / безпечне скло (ESG)
- 1 шт.

Опис
Глянцева, нагороджена магнітна скляна дошка Artverum супербілого кольору. Магнітна з магнітами SuperDym/неодим та оптимально підходить для письма маркерами Sigel. Виготовлена з безпечного скла (ESG, EN 12150-1). Безрамкове підвішування дозволяє магнітній скляній дошці вільно плавати перед стіною. Безпека продукту, перевірена TÜV та GS, а також підвішування, перевірене TÜV, забезпечують надійне кріплення як у портретному, так і в альбомному форматі. Розмір дошки 100 x 65 см. У комплекті три надпотужні магніти SuperDym та монтажні матеріали.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Комплектація включає магніти, монтажний матеріал, інструкції з монтажу та шаблон для свердління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Вертикальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідає стандарту DIN | Да |
| З годівницею | Немає |
| Магнітна дошка | Да |
| Позначення типу продукту | Артверум |
| Розміри | (Ш х В) 100 см х 65 см |
| Стан | Нове |
| Стандартні номери | DIN EN 12150-1 |
| Тип доставки | включно із сильними магнітами SuperDym |
| Тип продукту | Магнітна скляна дошка |
| Тип рекламної продукції | Магнітна дошка Artverum зі скла |
| Уміння писати на дошці | Да |
| висота продукту | 65 см |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 640 ₴







