
Ергономічний зарядний пристрій R-go HE для правшів Бездротова миша

Характеристики продукту
- Ергономічний, вертикальний дизайн
- Нейтральне, розслаблююче положення рук
- Надійна технологія 2,4 ГГц
- Довжина руки 165 - 195 мм
- Оптичний сенсор з роздільною здатністю 500/1000/1750 dpi
- Для правшів

Опис
Вертикальна миша
Повністю бездротова миша HE праворуч має вертикальне положення рукоятки та забезпечує нейтральне, розслаблене положення руки та зап'ястя. Керуйте своїми рухами плечем, а не зап'ястям. Миша зручно лежить у руці, підтримуючи зап'ястя та пальці.
Налаштовувані кнопки
Кнопки миші HE можна налаштувати відповідно до індивідуальних уподобань.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Повністю бездротова миша HE праворуч має вертикальне положення рукоятки та забезпечує нейтральне, розслаблене положення руки та зап'ястя. Керуйте своїми рухами плечем, а не зап'ястям. Миша зручно лежить у руці, підтримуючи зап'ястя та пальці.
Налаштовувані кнопки
Кнопки миші HE можна налаштувати відповідно до індивідуальних уподобань.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Windows®, Mac, Linux
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 106 г |
| Глибина продукту | 105 мм |
| Джерело живлення | Літій-іонний акумулятор (вбудований) |
| Кількість кнопок | 4 кнопки |
| Підтримувані операційні системи | Вікна |
| Роздільна здатність сенсора | 1750 точек на дюйм |
| Тип датчика | оптичний |
| Тип ергономічного дизайну | правша |
| Тип передавання даних | радіо |
| Тип продукту | Ергономічна миша |
| висота продукту | 76 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 960 ₴





