Ергономічна бездротова миша HP 920
Характеристики продукту
- Підключіть свої пристрої за допомогою крихітного USB-ключа HP Unifying.
- Магнітна підставка для зап'ястя для оптимального комфорту навіть протягом довгих днів.
- П’ять кнопок, які можна налаштувати через Центр аксесуарів HP.[5]
- Завжди під рукою, коли вам це потрібно. Під час використання Bluetooth® або в дорозі, адаптер зручно зберігається всередині миші.
Опис
Більш природна постава. Для комфортнішого робочого дня.
Від входу до виходу з системи, кожен рух має значення. Як і ваш комфорт. Ергономічна вертикальна миша HP розроблена таким чином, щоб забезпечити вашій руці більш розслаблене, природне вертикальне положення під час клацання, перетягування та прокручування. Незалежно від того, чи ви працюєте над деталями проекту, редагуєте фотографії з відпустки чи виконуєте повсякденні завдання, знімна підставка для рук забезпечує оптимальний комфорт для кожної діяльності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Від входу до виходу з системи, кожен рух має значення. Як і ваш комфорт. Ергономічна вертикальна миша HP розроблена таким чином, щоб забезпечити вашій руці більш розслаблене, природне вертикальне положення під час клацання, перетягування та прокручування. Незалежно від того, чи ви працюєте над деталями проекту, редагуєте фотографії з відпустки чи виконуєте повсякденні завдання, знімна підставка для рук забезпечує оптимальний комфорт для кожної діяльності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Форм-фактор: Так
- Вертикальне виконання
- Інтерфейс пристрою: Bluetooth + USB типу A
- Роздільна здатність руху: 4000 DPI
- Кількість кнопок: 5
- Тип прокручування: колесо
- Джерело енергії: батарейки
- Колір: Чорний
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth-радіо 2,4 ГГц |
| Ваги | 167 г |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Глибина продукту | 100 мм |
| Джерело живлення | Літій-іонний акумулятор (вбудований) |
| Загальна висота | 77 мм |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Потужність заряджання (макс.) | 2,5 Вт |
| Потужність заряджання (мін.) | 2,5 Вт |
| Підтримувані операційні системи | WindowsMacOSChrome OS |
| Роздільна здатність сенсора | 4000 точек на дюйм |
| висота продукту | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 740 ₴










