
Миша, комплект килимків для миші Contour Design RollerMouse RED Plus дротова 600 dpi, 800 dpi, 1000 dpi, 1200 dpi, 1400 dpi, 1600
36 260 ₴
- В наявності
- Код: 519791
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-A |
| Ваги | 1060 г |
| Глибина продукту | 155 мм |
| Колір | чорний срібний |
| Кількість кнопок | 7 кнопок |
| Підтримувані операційні системи | macOS Windows |
| Роздільна здатність сенсора | 600 точек на дюйм800 точек на дюйм1000 точек на дюйм1200 точек на дюйм1400 точек на дюйм1600 точек на дюйм1800 точек на дюйм2000 точек на дюйм2400 точек на дюйм2800 точек на дюйм |
| Тип ергономічного дизайну | амбідекстр |
| Тип передавання даних | дротовий |
| Тип продукту | Миша, набір килимків для миші |
| Характеристики пристрою введення | Ергономічні, тихі клавіші |
| висота продукту | 23 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 260 ₴


