
Опис
Клавіатура Apple Magic Keyboard із Touch ID та цифровою клавіатурою для моделей Mac із чіпом Apple – чорна
Клавіатура Magic Keyboard доступна з Touch ID. Це забезпечує швидку та просту автентифікацію для безпечного входу в систему та покупок.
Клавіатура Magic Keyboard із Touch ID та цифровою клавіатурою робить точний ввід особливо приємним та легким. Вона має розширену розкладку, клавіші навігації для швидкого прокручування документів та повнорозмірні клавіші зі стрілками, що чудово підходять для ігор. Цифрова клавіатура також ідеально підходить для роботи з електронними таблицями та фінансовими програмами. Вона бездротова та має акумулятор, що дозволяє використовувати її приблизно місяць або довше, перш ніж потрібно буде її заряджати. (1)
Він автоматично підключається до вашого Mac і готовий до використання. У комплект входить плетений кабель USB-C на Lightning, який можна підключити до Mac через USB-C для заряджання та сполучення.
Клавіатура Magic Keyboard доступна з Touch ID. Це забезпечує швидку та просту автентифікацію для безпечного входу в систему та покупок.
Клавіатура Magic Keyboard із Touch ID та цифровою клавіатурою робить точний ввід особливо приємним та легким. Вона має розширену розкладку, клавіші навігації для швидкого прокручування документів та повнорозмірні клавіші зі стрілками, що чудово підходять для ігор. Цифрова клавіатура також ідеально підходить для роботи з електронними таблицями та фінансовими програмами. Вона бездротова та має акумулятор, що дозволяє використовувати її приблизно місяць або довше, перш ніж потрібно буде її заряджати. (1)
Він автоматично підключається до вашого Mac і готовий до використання. У комплект входить плетений кабель USB-C на Lightning, який можна підключити до Mac через USB-C для заряджання та сполучення.
Комплект поставки
- Клавіатура Magic Keyboard з Touch ID та цифровою клавіатурою
- Кабель USB-C на Lightning
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
(1) Apple провела тестування у березні та квітні 2021 року, використовуючи прототипи клавіатур Magic Keyboards із Touch ID та цифровою клавіатурою, прошивку та програмне забезпечення, поєднані з прототипами 24-дюймових iMac на базі чіпа Apple M1. Під час тестування акумулятор був повністю розряджений, коли пристрій був поєднаний з iMac та використовувався з автоматизованим обладнанням. Термін служби акумулятора залежить від налаштувань пристрою, використання та інших факторів.
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Mac з чіпом Apple та macOS 11.4 або пізнішої версії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-C® |
| Ваги | 230 г |
| Глибина продукту | 114,9 мм |
| Джерело живлення | Літій-іонний акумулятор (вбудований) |
| Підтримувані операційні системи | macOSiPadOS |
| Сумісність бренда | Яблуко |
| Сумісність із пристроями Apple | iPadiPad ProMacBooksMacMac miniMacPro |
| Тип ергономічного дизайну | лівшаправша |
| Тип передавання даних | Bluetooth® |
| Тип продукту | Трекпад |
| Характеристики пристрою введення | Поверхня ReloadableTouch |
| Ширина вироби | 160 мм |
| висота продукту | 10,9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 110 ₴




