HP 975 USB+BT у двох бездротових режимах
Характеристики продукту
- 20 програмованих клавіш із ярликами для найчастіше використовуваних програм
- До трьох пристроїв – двох через Bluetooth® та одного через USB-адаптер 2,4 ГГц
- Довготривалий акумулятор
Опис
підключення та універсальність
Різноманітні варіанти підключення означають більшу гнучкість. Підключіть до трьох пристроїв — двох через Bluetooth® та одного через USB-адаптер 2,4 ГГц — і перемикайтеся між пристроями одним натисканням кнопки. Також можна використовувати Microsoft Swift Pair для з’єднання периферійних пристроїв з ПК з Windows 10 за два кроки.
Розумні функції. Чудовий досвід набору тексту.
Ця клавіатура пропонує комфортне та тихе друкування завдяки збільшеній висоті клавіш, клавішам, що повторюють контури кінчиків пальців, та технології м’якого повернення. Налаштовувані інтелектуальні датчики регулюють підсвічування клавіш відповідно до навколишнього освітлення в кімнаті, вмикаючи їх, коли ви поруч, і вимикаючи, коли вони не використовуються, щоб заощадити час роботи акумулятора.
Довготривалий акумулятор
Часта заміна батареї справді дратує. Крім того, вона може негативно вплинути на вашу продуктивність — та й кому це потрібно? Проблема вирішується батареєю, яка заряджається через просте з’єднання USB-C і працює понад шість місяців[1].
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Клавіатура
- нано-ключ
- Зарядний кабель USB Type-C®
- Кабельний затискач
- Інструкція користувача
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth USB |
| Ваги | 649 г |
| Глибина продукту | 117 мм |
| Джерело живлення | Літій-іонний акумулятор (вбудований) |
| Потужність заряджання (макс.) | 2,5 Вт |
| Потужність заряджання (мін.) | 2,5 Вт |
| Підтримувані операційні системи | WindowsmacOS |
| Технологія заряджання (Power Delivery) | Без питания от USB |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип передавання даних | бездротовий USB |
| Тип продукту | Клавіатура |
| висота продукту | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 300 ₴






