
Дротова алюмінієва клавіатура FK418PCDCBB-DE для ПК

Характеристики продукту

Опис
Бездротова алюмінієва клавіатура Matias USB-C — це повнофункціональна клавіатура з ножицевими перемикачами, виготовлена з чорного анодованого алюмінію. Акумулятор надзвичайно міцний і може заряджатися до трьох років. Включає наш запатентований приймач USB-C Nano, найменший у світі бездротовий приймач для USB-C. Просто підключіть приймач до комп'ютера і клавіатура відразу запрацює. Завдяки 128-бітному шифруванню AES бездротової передачі між клавіатурою та приймачем клавіатура також підходить для використання в корпоративних і державних середовищах, де потрібна висока безпека.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Клавіатура
- Приймач USB-C
- Зарядний кабель USB Type-C
- Посібник користувача

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Радіо 2,4 ГГц USB-C® |
| Ваги | 651 г |
| Глибина продукту | 116 мм |
| Джерело живлення | Літій-іонний акумулятор (вбудований) |
| Потужність заряджання (макс.) | 2,5 Вт |
| Потужність заряджання (мін.) | 2,5 Вт |
| Підтримувані операційні системи | Вікна |
| Технологія заряджання (Power Delivery) | Без питания от USB |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип передавання даних | бездротовий |
| Тип продукту | Клавіатура |
| Ширина вироби | 441 мм |
| висота продукту | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴












