
Веб-камера Logitech BCC950 для конференцій HD-відео 960-000867, 1920 x 1080 пікселів 519693
11 080 ₴
- В наявності
- Код: 519693
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Веб-камера

Характеристики продукту
- Веб-камера, спеціально розроблена для відеоконференцій та телефонних розмов
- Відеодзвінки у форматі Full HD з роздільною здатністю 1080p
- Знімний штатив висотою 22 см забезпечує ширше поле зору.
- Функції панорамування, нахилу та масштабування керуються пультом дистанційного керування
- Пристрій Hands-free з радіусом дії до 2,4 м

Опис
Неймовірно просто та доступно – відеоконференції ще ніколи не були такими простими
Оптимально для невеликих груп
Тепер групи можуть спілкуватися з конференц-залів, офісів та кімнат для нарад за допомогою відеозв'язку, не покладаючись на завжди надихаючі системи конференц-залів або не перебуваючи перед одним ПК під час відеоконференції.
Усі учасники на екрані
Завдяки куту огляду 78 градусів і функціям повороту, нахилу та масштабування на 180 градусів, усі учасники видно на екрані під час відеоконференцій у невеликих групах.
Зустрічі завжди під контролем
Керуйте своїми зустрічами досить легко за допомогою пульта дистанційного керування: відповідайте на дзвінки/завершуйте їх, регулюйте гучність, обертайте, нахиляйте та масштабуйте, а також вимикайте звук.
Покажіть себе з найкращого боку
За допомогою настільної підставки та USB-кабелю довжиною 2,4 м, що входять до комплекту, ви можете оптимально налаштувати висоту та відстань камери, щоб справити найкраще враження.
Відкрийте для себе ідеальне поєднання відео 1080p HD зі швидкістю до 30 кадрів на секунду та кришталево чистого повнодуплексного гучномовця для професійних відеодзвінків.
Реалістичне спілкування
Всеспрямований звук та придушення луни створюють відчуття перебування в одній кімнаті з іншою людиною.
Кришталево чистий звук
Завдяки вбудованому повнодуплексному гучномовцю та мікрофону з шумопоглинанням усіх учасників чітко розуміють на відстані до 2,4 м від пристрою.
Підключення до комп'ютера
Вбудована технологія UVC H.264 забезпечує швидке підключення plug-and-play для ПК та Mac. Програмне забезпечення не потрібне.
Характеристика
- Моторизована функція панорамування, нахилу та масштабування
- Функція повороту на 180 градусів, нахил на 55 градусів
- Вбудований повнодуплексний гучномовець з радіусом дії до 2,4 метра
- Відеодзвінки у форматі Full HD з роздільною здатністю 1080p
- Усіма функціями можна керувати на камері або за допомогою пульта дистанційного керування
- Функції панорамування, нахилу та масштабування, гучність, вимкнення звуку, відповідь/завершення телефонних дзвінків
- Оптична система Carl Zeiss з 9-точковим автофокусуванням
- Скляна лінза Carl Zeiss®
- Не потрібно встановлювати драйвери чи програмне забезпечення — підключи та працюй
- Заглушення
- 3,5-мм вихід для навушників
Комплект поставки
- База ConferenceCam з USB-кабелем
- Розширювач
- Головка веб-камери
- Мережевий кабель
- Короткий посібник з початку роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Колір | Чорний |
| Мікрофон | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 900 г |
| Глибина продукту | 10,4 см |
| Довжина виробу | 77 мм |
| Кадри за секунду | 30 |
| Монтаж затискача | Немає |
| Оптична роздільна здатність відео | 1920 x 1080 пікселів |
| Розміри | (Д x Ш x В) 77 x 175 x 125 мм |
| Стоять | Да |
| висота продукту | 125 мм |
| Зв'язок | USB |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 080 ₴



