
Система відеоконференцзв'язку Renkforce RF-CC-800 з кутом огляду 360°, Full HD 1920 x 1080 пікселів, 4 ширококутні камери, мікрофо
51 540 ₴
- В наявності
- Код: 519682
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Конференц-камера Renkforce RF-CC-800 з оглядом 360 градусів

Характеристики продукту
- Універсальний запис на 360° з мінімальними спотвореннями
- 5-мегапіксельна камера з 4 об'єктивами
- Портативний компактний дизайн з універсальною камерою
- 4K UHD CMOS-сенсор

Опис
Для відеоконференцій вам потрібна лише конференц-камера з кутом огляду 360 градусів. Вона розроблена, щоб зробити ваші конференц-дзвінки більш інтелектуальними. Камера з кутом огляду 360 градусів знімає всю кімнату у роздільній здатності 4K без злиття кадрів. Замість того, щоб товпитися навколо крихітної веб-камери, всі учасники можуть комфортно розташуватися в конференц-залі та брати участь у відеоконференції.
Характеристика
- Функція автоматичного відстеження за допомогою штучного інтелекту
- Підтримує 5 різних форматів відображення (панорама, зверху вниз, комбінований, режим розмови, режим планування)
Комплект поставки
- 360° конференц-камера
- Зарядний пристрій
- Кабель USB-A / USB-C®
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерполована роздільна здатність відео | 1920 x 1080 пікселів |
| Інтерполована роздільна здатність фото | 1920 x 1080 пікселів |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Ваги | 447 г |
| Довжина виробу | 67,5 мм |
| Кадри за секунду | 30 |
| Монтаж затискача | Немає |
| Оптична роздільна здатність відео | 1920 x 1080 пікселів |
| Оптична роздільна здатність зображення | 1920 x 1080 пікселів |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розміри | (Д x Ш x В) 67,5 x 67,5 x 182,3 мм |
| Стоять | Да |
| Тип датчика | КМОН |
| Тип продукту | Система відеоконференцзв'язку 360° Full HD |
| висота продукту | 182,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 540 ₴








