
Ручний бездротовий пилосос

Характеристики продукту
- Справжня легкість
- Регульована висота всмоктуючої труби і світлодіодне освітлення
- Ідеально підходить для власників домашніх тварин і алергіків

Опис
Цей справді легкий ручний пилосос важить менше 1,5 кг, тому його зручно тримати.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Акумуляторний ручний і вертикальний пилосос 2 в 1
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Severin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2200 мАч |
| Акумуляторні технології | Літій-іонний |
| Ваги | 2,02 кг |
| Глибина продукту | 120 мм |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Додаткові поради | Насадка для меблів та оббивки |
| Напруга батареї | 21,6 В |
| Робочий об'єм | 80 дБ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 150 x 1050 x 120 мм |
| Система фільтрів | НЕРА-фільтр |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації батареї (макс.) | 45 хв |
| Технологія пилососа | Сухой |
| Технічні характеристики пилососа | без мішка |
| висота продукту | 1050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 110 ₴









