
Бездротовий пилосос Bosch Move Lithium, 20 В, синій

Характеристики продукту
- Ефективна система повітряного потоку MTI для ефективного видалення пилу
- Літій-іонна технологія
- Два рівні потужності

Опис
Невеликий, практичний помічник для багатьох міжособистісних стосунків.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Літій-іонна технологія Bosch: довговічні та тихі акумулятори, дуже тривалий час роботи та короткий час заряджання
- Висока продуктивність очищення: моторизована щітка PowerBrush та циклонна система подачі повітря забезпечують видимі результати очищення
- Бездротовий, зручний та легкий — ідеально підходить для швидкого прибирання між
- фільтр або фільтр для очищення салону автомобіля
- легке спорожнення
- пилозбірник
Комплект поставки
- Бездротовий пилосос Bosch Move Lithium, 20 В, синій
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторні технології | Літій-іонний |
| Ваги | 1,2 кг |
| Глибина продукту | 380 мм |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Колір | Синій |
| Напруга | 20 В |
| Розміри | (Ш x В x Г) 110 x 135 x 380 мм |
| Термін експлуатації батареї (макс.) | 45 хв |
| Технологія пилососа | Сухой |
| Технічні характеристики пилососа | без мішка |
| Тип продукту | Ручний бездротовий пилосос |
| Ширина вироби | 110 мм |
| висота продукту | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 630 ₴







