
Бездротовий пилосос 40 В макс. з циклоном (без акумулятора, без зарядного пристрою)

Характеристики продукту
- Безщітковий, довговічний та не потребує обслуговування двигун

Опис
Цей тихий, потужний пилосос працює від акумулятора на максимальну напругу 40 В та оснащений циклонною системою. Він ідеально підходить для видалення бруду та пилу. Його компактний дизайн робить його особливо придатним для вузьких просторів, таких як автомобілі, або, завдяки роботі від акумулятора, для сходових кліток. Завдяки вбудованому циклонічному сепаратору він вловлює великий відсоток частинок бруду. Пилозбірник служить до шести разів довше, забезпечуючи збереження потужності всмоктування пристрою.
Комплект поставки
- Без батареї
- Без зарядного пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1.9 кг |
| Витрата повітря | 1,0 м3/хв |
| Волість | 15 - 100 Вт |
| Глибина продукту | 1121 мм |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Місткість бака | 0,25 л |
| Розміри | (Ш x В x Г) 113 x 177 x 1121 мм |
| Споживана потужність (макс.) | 100 Вт |
| Технологія пилососа | Сухой |
| Технічні характеристики пилососа | без батареї |
| Тип продукту | Ручний бездротовий пилосос |
| Ширина вироби | 113 мм |
| висота продукту | 177 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 070 ₴




