Бездротовий пилосос для сухого прибирання BVL 5/1 Bp
Характеристики продукту
- Надлегкий бездротовий рюкзачний пилосос
- Високоінноваційний EPP (експанований поліпропілен)
- Висока ергономіка
Опис
Надзвичайно легкий та дуже міцний завдяки інноваційному матеріалу EPP: потужний та довговічний бездротовий ранцевий пилосос BVL 5/1 Bp від Kärcher для прибирання у вузьких місцях.
Надлегкий бездротовий рюкзачний пилосос
Виготовлений з дуже легкого, інноваційного EPP (експандованого поліпропілену). Забезпечує ергономічну роботу.
Високоінноваційний EPP (експанований поліпропілен)
Особливо міцний та дуже довговічний. Ультралегкий.
Висока ергономіка
Рама для перенесення забезпечує високий комфорт носіння навіть під час тривалої роботи. Панель керування на поясному ремені дозволяє легко керувати та контролювати всі функції.
Безщітковий привід EC
Висока зносостійкість та тривалий термін служби забезпечують тривалий робочий час та підвищують ефективність і продуктивність.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Надлегкий бездротовий рюкзачний пилосос
Виготовлений з дуже легкого, інноваційного EPP (експандованого поліпропілену). Забезпечує ергономічну роботу.
Високоінноваційний EPP (експанований поліпропілен)
Особливо міцний та дуже довговічний. Ультралегкий.
Висока ергономіка
Рама для перенесення забезпечує високий комфорт носіння навіть під час тривалої роботи. Панель керування на поясному ремені дозволяє легко керувати та контролювати всі функції.
Безщітковий привід EC
Висока зносостійкість та тривалий термін служби забезпечують тривалий робочий час та підвищують ефективність і продуктивність.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Варіант без акумулятора та зарядного пристрою / всмоктувальний шланг, 1 м, з коліном, пластиковий з телескопічною всмоктувальною трубкою / фільтрувальний мішок, 1 шт., фліс / комбінована насадка для підлоги / насадка для оббивки / щілинна насадка / клас захисту II
Комплект поставки
- Бездротовий пилосос для сухого прибирання BVL 5/1 Bp
- Фіксований основний фільтрувальний кошик
- Розподільник фальшповітряних заслінок, антистатичний
- Щілинна насадка 210 мм
- Комбінована насадка, 280 мм
- Насадка для оббивки
- Телескопічна всмоктувальна труба 1 м, металева
- Всмоктувальний шланг, довжина 1 м, затискач 2.0, застібки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторні технології | Літій-іонний |
| Ваги | 5 кг |
| Глибина продукту | 220 мм |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 220 мм |
| Колір | Чорний |
| Місткість бака | 5 літрів |
| Напруга | 36 В |
| Робочий об'єм | 65 дБ |
| Розміри | (Д x Ш x В) 220 x 220 x 510 мм |
| Споживана потужність (макс.) | 500 Вт |
| Тип продукту | Бездротовий пилосос |
| Ширина вироби | 220 мм |
| висота продукту | 510 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 010 ₴











