Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3 А·год |
| Акумуляторні технології | Літій-іонний |
| Ваги | 2900 г |
| Глибина продукту | 251 мм |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Місткість бака | 0,3 л |
| Напруга | 18 В |
| Напруга батареї | 18 В |
| Робочий об'єм | 82 дБ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 202 x 1320 x 251 мм |
| Термін експлуатації батареї (макс.) | 40 хв |
| Технологія пилососа | Сухой |
| Технічні характеристики пилососа | без мішка |
| Тип продукту | Ручний бездротовий пилосос |
| висота продукту | 1320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 880 ₴











