
Bosch Professional Bosch Power Tools 06019E3000 Бездротовий ручний пилосос 12.0 V 12 V без акумулятора 519591
8 940 ₴
- В наявності
- Код: 519591
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Ручний бездротовий пилосос
Характеристики продукту
- Бездротовий пилосос для сухого прибирання надає вам свободу прибирання без доступу до розетки
- Надзвичайно компактний дизайн для маневреності та зручності керування
- Підходить навіть для найменшого L-BOXX 102 для зручного транспортування
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Бездротовий пилосос для прибирання між роботами та в дорозі
- Міцний та компактний — поміщається в L-BOXX!
- З'єднується з L-BOXX, а також з пилососами для вологого та сухого прибирання GAS 35 та GAS 55
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- ГАЗ 12V Solo box AkkuHand ZB
Коментарі
Поставляється без батарейок та без зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторні технології | Літій-іонний |
| Ваги | 0,7 кг |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Додаткові поради | Щілинна насадка |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 0 |
| Місткість бака | 0,35 л |
| Напруга | 12 В |
| Напруга батареї | 12,0 В |
| Розміри | (Ш x В) 273 мм x 170 мм |
| Система фільтрів | целюлоза |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики пилососа | без батареї |
| Тип продукту | Ручний бездротовий пилосос |
| Тип серії Bosch | Bosch для професіоналів (синій) |
| висота продукту | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 940 ₴

