
Опис
Універсальне використання для різних видів забруднень, навіть у важкодоступних місцях, завдяки додатковій щілинній насадці. Простий у використанні завдяки компактній конструкції та легкому спорожненню та очищенню. Відмінне всмоктування та потужність завдяки ефективним мікрофільтрам для частинок розміром до 50 мкм. Проста і швидка перевірка рівня наповнення завдяки прозорій ємності. Комфортна робота завдяки ергономічній м'якій ручці Softgrip і малій вазі (0,7 кг).
Комплект поставки
- Щілинна насадка
- L-Boxx
- Термоформована підкладка
Коментарі
Акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторні технології | Літій-іонний |
| Ваги | 700 г |
| Витрата повітря | 15 л/с |
| Дані про вагу | без батареї |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 273 мм |
| Колір | Синій |
| Місткість бака | 0,35 л |
| Напруга | 12 В |
| Розміри | (Д х Ш х В) 273 х 77 х 170 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | ГАЗ 10,8 В-ЛІ |
| Тип продукту | Ручний бездротовий пилосос |
| Тип серії Bosch | Bosch для професіоналів (синій) |
| висота продукту | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 080 ₴



