
Kärcher Professional EB 30/1 Li-Ion 1.545-126.0 Бездротовий вертикальний пилосос 7.2 В 519583
23 090 ₴
- В наявності
- Код: 519583
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрична мітла EB 30/1 Li-Ion
Характеристики продукту
- Легка заміна батареї
- Заміна щітки без інструментів
- Швидка зарядка зарядного пристрою

Опис
Компанія Kärcher випустила на ринок першу акумуляторну електричну вінику для професійних користувачів – EB 30/1 Li-Ion. Цей нещодавно розроблений пристрій оснащений легкозмінною щіткою та легкознімним контейнером для пилу, що робить його одночасно віником та совком. Він забезпечує швидке, тихе (56 дБ) та надійне очищення брудних поверхонь на твердих підлогах та килимах під час робочого часу.
Легка заміна батареї
Потужний літій-іонний акумулятор можна зняти та замінити одним рухом зап'ястя.
Заміна щітки без інструментів
Щітковий валик можна зняти без інструментів, що полегшує його очищення.
Швидка зарядка зарядного пристрою
Короткий час заряджання, тривале використання: повністю зарядіть акумулятори всього за 110 хвилин.
Легке виймання та встановлення контейнера для пилу
Швидке та легке спорожнення без контакту з брудом.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Легка заміна батареї
Потужний літій-іонний акумулятор можна зняти та замінити одним рухом зап'ястя.
Заміна щітки без інструментів
Щітковий валик можна зняти без інструментів, що полегшує його очищення.
Швидка зарядка зарядного пристрою
Короткий час заряджання, тривале використання: повністю зарядіть акумулятори всього за 110 хвилин.
Легке виймання та встановлення контейнера для пилу
Швидке та легке спорожнення без контакту з брудом.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Акумуляторна мітла EB 30/1 Li-Ion
- Знімний акумулятор 7,2 В/2,6 А·год
- Швидкий зарядний пристрій BC 1/1.8
- Щітка-валик, стандартна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Глибина продукту | 250 мм |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 250 мм |
| Колір | сірий жовтий чорний |
| Місткість бака | 1 літр |
| Напруга | 7,2 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 250 x 300 x 1340 мм |
| Тип продукту | Вертикальний бездротовий пилосос |
| Ширина вироби | 300 мм |
| висота продукту | 1340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 090 ₴



