
Робот-пилосос

Характеристики продукту
- Потужна сила всмоктування 8000 Па
- Вібраційна швабра OZMO Pro 2.0
- Технологія ECOVACS PureCyclone
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Безмішковий пилозбірник: сприяє сталому використанню, заощаджує кошти та зменшує вплив на навколишнє середовище, усуваючи необхідність заміни витратних матеріалів
- Система вібраційної швабри OZMO Pro 2.0: швидко та без зусиль видаляє навіть стійкі плями завдяки високочастотним вібраціям
- Технологія ECOVACS PureCyclone: Двоступеневий процес розділення з використанням багатоконусної циклонної конструкції, яка відокремлює 95% пилу, що збирається.
- 4-ступенева система фільтрації: забезпечує чисте та здорове середовище проживання та забезпечує неперевершене очищення повітря
- ZeroTangle для запобігання сплутуванню волосся: плоскі щетинки, спрямовані під кутом 21° назовні, та два ряди зубців гребінця ефективно запобігають сплутуванню волосся та забезпечують ефективне очищення.
Комплект поставки
- Робот-пилосос
- Бічні щітки
- Серветки
- Інструмент для чищення
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5200 мА·год |
| Акумуляторні технології | Літій-іонний |
| Ваги | 8,7 кг |
| Волість | 45 Вт |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 96 см |
| Діаметр виробу | 353 мм |
| Місткість бака | 0,4 л |
| Напруга батареї | 14,8 В |
| Робочий об'єм | 82 дБ |
| Розміри | (Ø x В) 353 мм x 96 мм |
| Стан | Нове |
| Час заряджання (мін.) | 390 хв |
| Час роботи (макс.) | 300 хвилин |
| висота продукту | 96 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 170 ₴












