
Робот-пилосос

Характеристики продукту
- Безмішковий пилосос 1,4 л Синій, Білий
- Вологе миття підлоги
- Автоматичне повернення до базової станції
- 55 дБ
- Літій-іонний (Li-Ion) 3200 мАг Час роботи: 150 хв Час заряджання: 2 год.
- 9000 Паскалів

Опис
Завдяки компактним розмірам діаметром лише 28,6 см, Deebot mini легко поміщається навіть у найвужчі простори – вузькі коридори, під ніжками меблів або захаращену дитячу кімнату. Займаючи площу лише 0,08 м² та висоту лише 38,5 см, Mini OMNI Station є компактною та економною. Завдяки невеликому розміру вона не потребує додаткового простору та легко поміщається в невеликих квартирах.
Це робить його ідеальним рішенням для невеликих житлових приміщень. Незважаючи на компактний розмір, це не погіршує продуктивність. Він пропонує преміальні функції, такі як сушіння гарячим повітрям при температурі 45°C, яке завдяки потужному вентилятору підтримує сухість швабри та підлоги, позбавляє їх бактерій та запахів.
Автоматичне спорожнення забезпечує безпроблемне збирання пилу, а інтелектуальне ретельне очищення гарантує ретельне прибирання без зусиль. Самоочищення одним дотиком спрощує обслуговування, а комплексний антибактеріальний захист забезпечує здоровіший та гігієнічніший дім.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Це робить його ідеальним рішенням для невеликих житлових приміщень. Незважаючи на компактний розмір, це не погіршує продуктивність. Він пропонує преміальні функції, такі як сушіння гарячим повітрям при температурі 45°C, яке завдяки потужному вентилятору підтримує сухість швабри та підлоги, позбавляє їх бактерій та запахів.
Автоматичне спорожнення забезпечує безпроблемне збирання пилу, а інтелектуальне ретельне очищення гарантує ретельне прибирання без зусиль. Самоочищення одним дотиком спрощує обслуговування, а комплексний антибактеріальний захист забезпечує здоровіший та гігієнічніший дім.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Роботи
- Станція автоматичного спорожнення
- База
- Інструкція користувача
- Бічна щітка
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 3200 мА·год |
| Акумуляторні технології | Літій-іонний |
| Ваги | 3,1 кг |
| Глибина продукту | 286 мм |
| Колір | синьо-білий |
| Максимальний робочий шум | 55 дБ |
| Напруга батареї | 14,8 В |
| Розміри | (Ш x В x Г) 286 x 100 x 286 мм |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Тип продукту | Робот для пилососа та миття підлоги |
| Час заряджання | 2 часа |
| Ширина вироби | 286 мм |
| висота продукту | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 370 ₴










