
Пилосос для вологого та сухого прибирання
Характеристики продукту
- /, /, ////
Опис
COMPACT WORKER PRO – це компактний пилосос, ідеальний для очищення салонів автомобілів та складальних робіт. Його надзвичайно плоска конструкція забезпечує легке використання та повну стійкість. Аксесуари зручно зберігаються всередині пристрою під корпусом. Завдяки вбудованій розетці, пристрій ідеально підходить для використання з кінцевими пристроями, такими як лобзики або дрилі, які можна вмикати та вимикати вручну за допомогою пристрою. Крім того, COMPACT WORKER PRO оснащений тихим одноступеневим двигуном, що робить роботу з ним значно приємнішою.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- 1 гнучкий шланг 1,5 м
- 1x щілинна насадка
- 1 х насадка для оббивки
- 1 х адаптер для електроінструменту
- 1 х пилозбірник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність всмоктування | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,5 кг |
| Волість | W |
| Джерело живлення | через розетку |
| Довжина виробу | 300 мм |
| Колір | Сірий |
| Місткість бака | 1,8 л |
| Розміри | (Д x Ш x В) 300 x 265 x 310 мм |
| Споживана потужність (макс.) | 1000 Вт |
| Тип продукту | Пилосос для вологого та сухого прибирання |
| Ширина вироби | 265 мм |
| висота продукту | 310 мм |
| Робоча напруга | 230 В/50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 740 ₴


