
Акумуляторний ручний пилосос S'Power

Характеристики продукту
- /, /, ////

Опис
Надзвичайно абсорбуюча та міцна завдяки цифровій технології двигуна, потужному цифровому двигуну 300 Вт і потужності всмоктування до 20 кПа.
Швидкобігаюча м’яка ковзаюча електрична щітка зі світлодіодним підсвічуванням ідеально підходить для делікатних твердих підлог і товстих і глибоко всіяних частинок бруду в килимах.
Фільтрація 99,5% всіх алергенів комплексу Е12, фільтрація дозволяє максимально просто спорожнити і очистити пилозбірник.
Легке перетворення на ручний пилосос для легкого очищення меблів, сходинок, автомобільних сидінь і багато іншого
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Швидкобігаюча м’яка ковзаюча електрична щітка зі світлодіодним підсвічуванням ідеально підходить для делікатних твердих підлог і товстих і глибоко всіяних частинок бруду в килимах.
Фільтрація 99,5% всіх алергенів комплексу Е12, фільтрація дозволяє максимально просто спорожнити і очистити пилозбірник.
Легке перетворення на ручний пилосос для легкого очищення меблів, сходинок, автомобільних сидінь і багато іншого
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Пилосос
- Зарядний пристрій
- Настінне кріплення з монтажними матеріалами
- Акумулятор 25,9 В
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Severin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2500 мАч |
| Ваги | 1,5 кг |
| Волість | 300 Вт |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 210 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 1 |
| Місткість бака | 0,4 л |
| Напруга батареї | 25,9 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 210 x 240 x 1150 мм |
| Стан | Нове |
| Технологія пилососа | Без мішка |
| Тип продукту | Ручний бездротовий пилосос |
| Ширина вироби | 240 мм |
| висота продукту | 1150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 110 ₴











