
Ручний бездротовий пилосос

Характеристики продукту
- /, /, ////

Опис
Нарешті! Бездротовий. Без компромісів щодо гнучкості. Ідеальний супутник для швидкого прибирання між завданнями, що забезпечує стабільно високу продуктивність.
Справляється з будь-яким завданням: швидко очищає всі підлоги, навіть під меблями, завдяки надзвичайно гнучкому з'єднанню насадки. Портативний пристрій ідеально підходить для інших поверхонь.
Завжди під рукою: бездротовий пилосос без обмежень завдяки функції окремо стоячого пристрою, який можна легко розмістити та зарядити будь-де вдома.
Висока продуктивність очищення: завдяки моторизованій насадці та ефективному потоку повітря досягаються значно покращені результати очищення.
Практичне рішення 2-в-1: бездротовий ручний пилосос зі знімним ручним блоком для більшої універсальності.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Справляється з будь-яким завданням: швидко очищає всі підлоги, навіть під меблями, завдяки надзвичайно гнучкому з'єднанню насадки. Портативний пристрій ідеально підходить для інших поверхонь.
Завжди під рукою: бездротовий пилосос без обмежень завдяки функції окремо стоячого пристрою, який можна легко розмістити та зарядити будь-де вдома.
Висока продуктивність очищення: завдяки моторизованій насадці та ефективному потоку повітря досягаються значно покращені результати очищення.
Практичне рішення 2-в-1: бездротовий ручний пилосос зі знімним ручним блоком для більшої універсальності.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторні технології | Літій-іонний |
| Ваги | 2,4 кг |
| Глибина продукту | 165 мм |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 165 мм |
| Напруга батареї | 14,4 В |
| Операція вища | Акумулятор |
| Розміри | (Д x Ш x В) 165 x 265 x 1160 мм |
| Стан | Нове |
| Технологія пилососа | Без мішка |
| Тип продукту | Ручний бездротовий пилосос |
| Час заряджання | / 5 годин |
| Ширина вироби | 265 мм |
| висота продукту | 1160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴











