
Бездротовий пилосос Makita DCL283FZ 18V без акумулятора, без зарядного пристрою

Характеристики продукту
- Захист від надмірного розряду. Пристрій автоматично вимикається, коли акумулятор майже розряджений.
- Безщітковий, довговічний та не потребує обслуговування двигун

Опис
Потужний ручний пилосос із силою всмоктування 90 Вт. Надзвичайно тиха робота завдяки новій конструкції повітряного потоку. Висока сила всмоктування 175 мбар та великий об’єм повітря 1,1 м³/хв. Ідеально підходить для видалення пилу та бруду, наприклад, в автомобілях або на сходах. Без мішка для пилу: завдяки відсутності пилозбірника, пилозбірник просто відкидається.
Комплект поставки
- Бездротовий ручний пилосос DCL283FZ
- Насадка для підлоги
- Щілинна насадка
- Ручка
- Пластикова подовжувальна трубка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Витрата повітря | 66 м3/рік |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 155 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 0 |
| Місткість бака | 0,73 л |
| Напруга батареї | 18 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 155 x 113 x 1066 мм |
| Технологія пилососа | Сухой |
| Технічні характеристики пилососа | без батареї |
| висота продукту | 1066 мм |
| Робоча напруга | 18 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 300 ₴







