
Пилосос для підлоги серії HEPA потужністю 600 Вт GS41/6 білий/оксамитово-синій.

Характеристики продукту
- /, /, ////
Опис
Потужний, чистий, швидкий. Без мішка для пилу. Керування SmartSensor: Мінімальне обслуговування. Без простоїв.
Система QuattroPower поєднує різні ефективні технології для забезпечення чудових результатів очищення.
Безперервний моніторинг продуктивності за допомогою SmartSensor Control
Система SilenceSound™: інноваційні ізоляційні матеріали, оптимізовані для потоку повітроводи та аксесуари для зниження шуму забезпечують тиху роботу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Система QuattroPower поєднує різні ефективні технології для забезпечення чудових результатів очищення.
Безперервний моніторинг продуктивності за допомогою SmartSensor Control
Система SilenceSound™: інноваційні ізоляційні матеріали, оптимізовані для потоку повітроводи та аксесуари для зниження шуму забезпечують тиху роботу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Шум під час роботи: 69 дБ(А)
- Очищення фільтра: Мінімальне очищення завдяки системі Easy Clean.
- Гігієнічний фільтр HEPA: Висока фільтрація для чистішого відпрацьованого повітря. Підходить для людей з алергією. Можна мити – не потрібно купувати додатково.
- Компактний розмір пристрою
- Легке спорожнення: легко вийняти та спорожнити пилозбірник.
- зручні тримачі для пристроїв
- Телескопічна трубка
- 2-компонентний аксесуар: насадка для м'яких меблів та щілинна насадка
- Електронне регулювання потужності всмоктування за допомогою ручки
- Місткість пилозбірника: XL
- Система паркування та повернення
- Автоматичне змотування шнура
- Дальність: 10 м
- 2 великих задніх колеса / 1 поворотне колесо
- Вага: 5,6 кг (без всмоктувальних аксесуарів)
Комплект поставки
- Пилосос для підлоги Bosch BGC41LSIL
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Радіус дії | 10 м |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8,3 кг |
| Волість | 600 Вт |
| Глибина продукту | 474 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Довжина виробу | 47,4 см |
| Додаткові поради | Насадка для прибирання м'яких меблів і щілин |
| Місткість бака | 2,4 л |
| Напруга | 230 В |
| Потужність всмоктування | 69 м3/хв |
| Робочий об'єм | 69 дБ |
| Розміри | (Д x Ш x В) 47,4 см x 267 мм x 324 мм |
| Система фільтрів | Гігієнічний фільтр HEPA |
| Споживана потужність (макс.) | 600 Вт |
| висота продукту | 324 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 790 ₴



