
Бездротовий циклонний пилосос
Характеристики продукту
- /, /, ////
Опис
Цей зручний та зручний у перенесенні пилосос оснащений потужним, високопродуктивним безщітковим двигуном, який характеризується високою силою всмоктування та низьким рівнем шуму. Вбудована циклонна система зменшує передчасне засмічення фільтра. Електрична обертова щітка з функцією виявлення підлоги ефективно очищає навіть килими від шерсті домашніх тварин.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Всмоктувальна труба із затискним замком
- Насадка для підлоги з обертовою щіткою
- Щілинна насадка
- тримач форсунки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Витрата повітря | 1,0 м3/хв |
| Джерело живлення | Літій-іонні акумулятори |
| Довжина виробу | 1127 мм |
| Додаткові поради | Насадка для підлоги з обертовою щіткою. Щілинна насадка. |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 0 |
| Місткість бака | 0,25 л |
| Напруга батареї | 40 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 1127 x 243 x 213 мм |
| Технологія пилососа | Сухой |
| Технічні характеристики пилососа | Технологія без мішка для збирання пилуCyclone |
| Тип продукту | Бездротовий циклонний пилосос |
| висота продукту | 213 мм |
| Робоча напруга | 40 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 690 ₴


