
Bosch beutelloser Staubsauger ProFamily GS41 Serie 6, blau Пилосос без мішка без мішка 519527
26 710 ₴
- В наявності
- Код: 519527
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Пилосос Bosch BGC41XFMLY, циліндрічний, 2,4 л, безмішковий, потужністю 750 Вт

Характеристики продукту
- /, /, ////

Опис
Потужний пилосос без мішка для пилу з системою керування SmartSensor. Розроблений для чудових результатів прибирання та зручного використання.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- 10-річна гарантія на двигун: незмінно висока продуктивність завдяки технології двигуна Bosch «Зроблено в Німеччині»
- ToyGuard: захищає іграшки та дрібні деталі від зникнення
- SmartSensor Control: найкращі результати очищення завжди завдяки моніторингу продуктивності на основі датчиків
- Система EasyClean: легко знімає та очищує пилозбірник
- Гігієнічний фільтр UltraAllergy: чудова фільтрація – розроблений спеціально для людей з алергією
Коментарі
Повідомляємо, що доставка протягом 48 годин зазвичай можлива, якщо замовлення оформлено до 9:00 ранку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8,2 кг |
| Волість | 700 Вт |
| Глибина продукту | 474 мм |
| Джерело живлення | 220-240 В В |
| Довжина виробу | 474 мм |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Колір | чорнийсинійнержавка сталь |
| Максимальний робочий шум | 69 дБ |
| Розміри | (Д x Ш x В) 474 x 324 x 267 мм |
| Специфікація | Циліндричний вакуум |
| Технічні характеристики пилососа | без мішка |
| Тип продукту | Пилосос без мішка для збирання пилу |
| Ширина вироби | 324 мм |
| висота продукту | 267 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 710 ₴










