
Бездротовий пилосос Makita DCL286FZ 18V з циклоном (без акумулятора, без зарядного пристрою)

Характеристики продукту
- Захист від надмірного розряду. Пристрій автоматично вимикається, коли акумулятор майже розряджений.
- Безщітковий, довговічний та не потребує обслуговування двигун
- Із захистом від замикання. Всмоктувальна трубка захищена від випадкового зняття.

Опис
Ручний пилосос із регульованою потужністю всмоктування від 15 до 100 Вт. Вбудований циклонний сепаратор захоплює більшість частинок пилу до того, як вони потраплять до пилозбірника, забезпечуючи тривалу потужність всмоктування. Надзвичайно тиха робота завдяки новій конструкції повітряного потоку. Висока потужність всмоктування 180 мбар та великий об'єм повітря 1,0 м3/хв. Ідеально підходить для видалення пилу та бруду, наприклад, в автомобілях або на сходових клітках.
Комплект поставки
- Бездротовий пилосос DCL286FZ
- Насадка для підлоги
- Щілинна насадка
- Ручка
- Пластикова подовжувальна трубка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1.9 кг |
| Витрата повітря | 60 м3/рік |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 177 мм |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 0 |
| Місткість бака | 0,25 л |
| Напруга батареї | 18 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 177 x 113 x 1106 мм |
| Технічні характеристики пилососа | без батареї |
| Тип продукту | Ручний бездротовий пилосос |
| висота продукту | 1106 мм |
| Робоча напруга | 18 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 260 ₴











