
Пилосос

Характеристики продукту
- /, /, ////

Опис
Пилосос VC 2 від Kärcher вражає своєю гігієнічною та зручною системою фільтрації: повні мішки можна легко утилізувати, не контактуючи з брудом. Цей компактний пилосос особливо підходить для квартир або невеликих будинків. Ідеально підходить для ретельного очищення твердих підлог та килимів, а також для очищення вузьких просторів та чутливих поверхонь завдяки щілинній насадці та щітці для меблів. Ще однією перевагою VC 2 є гігієнічний HEPA-фільтр, який надійно фільтрує найдрібніший бруд, такий як пилок та інші частинки, що викликають алергію. Вбудоване відділення для зберігання аксесуарів, регулювання потужності на пристрої та практичне положення для паркування забезпечують додатковий комфорт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Автоматичне змотування шнура
- Зручне місце для паркування
Комплект поставки
- Пилосос VC2
- Насадка для підлоги
- Щілинна насадка
- Меблева насадка
- Універсальна всмоктувальна насадка для підлоги/килимів
- Фільтр HEPA 13
- Фільтр-мішок/флісовий мішок
- Всмоктувальний шланг 1,5 м із вигнутою ручкою
- Телескопічна всмоктувальна трубка
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Радіус дії | 7.5 м |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5,1 кг |
| Довжина виробу | 435 мм |
| Колір | білий чорний |
| Розміри | (Д x Ш x В) 435 x 288 x 249 мм |
| Споживана потужність (макс.) | 700 Вт |
| Тип продукту | Пилосос |
| Ширина вироби | 288 мм |
| висота продукту | 249 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 200 ₴








