Ручний бездротовий пилосос

Характеристики продукту
- /, /, ////

Опис
Максимальна свобода рухів та максимальний комфорт: пилосос VC 4 Cordless myHome з часом роботи до 30 хвилин позбавляє необхідності тягнути за собою громіздкий корпус. Багато розумних функцій перетворюють прибирання пилососом на задоволення: спорожнення пилозбірника одним клацанням, функція Boost, приємний рівень гучності, ергономічний дизайн та активна насадка для підлоги, яка забезпечує надійне збирання бруду на твердих підлогах та килимах. Зручна функція Caps Lock позбавляє необхідності постійно натискати кнопку живлення. Завдяки ретельно продуманій конструкції ви можете дістатися навіть до важкодоступних місць, таких як уздовж дивана або під меблями.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Система фільтрації без мішка
- Пінопластовий фільтр
- Фільтр впускного повітря
- Регулювання потужності: 2 рівні потужності
Комплект поставки
- Бездротовий пилосос VC 4 Cordless myHome
- 1 акумулятор 2,5 Аг 21,6 В
- Універсальна насадка для підлоги
- Щілинна насадка
- Насадка для оббивки та щітка для меблів (2 в 1)
- Всмоктувальна труба
- Невелике настінне кріплення
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 2,5 Ач |
| Ваги | 2,4 кг |
| Довжина виробу | 230 мм |
| Колір | чорнобілий |
| Кількість батарей, що входять до комплекту | 1 |
| Місткість бака | 0,65 л |
| Напруга батареї | 21,6 В |
| Розміри | (Д х Ш х В) 230 х 236 х 1115 мм |
| Стан | Нове |
| Технологія пилососа | Без мішка |
| Тип продукту | Ручний бездротовий пилосос |
| Ширина вироби | 236 мм |
| висота продукту | 1115 мм |
| Робоча напруга | Зарядний пристрій: 100 - 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 170 ₴











