
Бездротовий пилосос Philips 5000 XC5141/01

Характеристики продукту
- /, /, ////

Опис
Виявляйте та видаляйте прихований пил і бруд з ваших підлог
Пилосос Philips серії 5000 виявляє прихований пил за допомогою світлодіодної насадки та видаляє його за допомогою технології PowerCyclone 10. Очистіть усі підлоги у вашому домі одним пристроєм. Тривала батарея забезпечує до 60 хвилин роботи в еко-режимі. У режимі Aqua ви можете пилососити та мити підлогу одночасно. Точна насадка ковзає на відстань до 3 мм від стін. Світлодіодна насадка виявляє прихований пил і підсвічується з кожним проходом. Знімний акумулятор на 25,2 В забезпечує довше прибирання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Пилосос Philips серії 5000 виявляє прихований пил за допомогою світлодіодної насадки та видаляє його за допомогою технології PowerCyclone 10. Очистіть усі підлоги у вашому домі одним пристроєм. Тривала батарея забезпечує до 60 хвилин роботи в еко-режимі. У режимі Aqua ви можете пилососити та мити підлогу одночасно. Точна насадка ковзає на відстань до 3 мм від стін. Світлодіодна насадка виявляє прихований пил і підсвічується з кожним проходом. Знімний акумулятор на 25,2 В забезпечує довше прибирання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Цифровий двигун
- Приєднуваний водяний модуль
- 60 хвилин робочого часу
- Міні-щітка для всмоктування турбо
- Технологія PowerCyclone10
- Вбудоване світлодіодне освітлення
Комплект поставки
- Бездротовий пилосос 5000
- Міні-щітка для всмоктування турбо
- Комбінована та щілинна насадка
- Світлодіодна форсунка та модуль для води
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2000 мА·год |
| Ваги | 1,5 кг |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 165 мм |
| Додаткові поради | Мінітурбощітка для всмоктування. Комбінована та щілинна насадка. |
| Колір | Зелений |
| Напруга батареї | 25,2 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 165 x 115 x 255 мм |
| Система фільтрів | 3-ступенева фільтрація |
| Технологія пилососа | Сухой |
| Тип продукту | Ручний бездротовий пилосос |
| Ширина вироби | 115 мм |
| висота продукту | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 380 ₴




