
Професійний пилосос для вологого та сухого прибирання Kärcher NT 40/1 Ap L *EU 1.148-321.0 74 л/с 40 л 1 шт. 519475
46 760 ₴
- В наявності
- Код: 519475
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Промисловий пилосос
Характеристики продукту
- Напівавтоматичне очищення фільтра: Напівавтоматичне очищення фільтра забезпечує постійно високу потужність всмоктування
- Гнучке сховище для шланга та шнура живлення
- Знімний корпус фільтра
Опис
Високоякісний пилосос для вологого/сухого прибирання NT 40/1 Ap L має 40-літровий контейнер та напівавтоматичне очищення фільтра, що в поєднанні з винятковою силою всмоктування дозволяє видаляти навіть дрібний пил без фільтрувального мішка. Пилосос можна використовувати різними способами, наприклад, для видалення грубого бруду та рідин, для пилососіння машин та систем або для очищення салонів автомобілів. Він також має продумані деталі для зберігання абсолютно нових аксесуарів. Серед іншого, його головка настільки плоска, що на неї можна легко розмістити кейс для інструментів, а завдяки варіантам кріплення її також можна прикріпити. Крім того, NT 40/1 Ap L вражає дуже простим керуванням. Усі важливі функції вибираються та регулюються безпосередньо за допомогою центрального поворотного перемикача.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Всмоктувальний шланг: 2,5 м, з коліном
- Всмоктувальна труба: 2 шт., 0,55 м, металева
- Фільтр-мішок: 1 шт., фліс
- Насадка для вологого/сухого прибирання підлоги: 300 мм
- Щілинна насадка
- Автоматичне відключення при максимальному рівні заповнення
- Плоский складчастий фільтр: папір
- Очищення фільтра: Напівавтоматичне очищення фільтра Ap
- зупинити кидальника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1380 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12,4 кг |
| Довжина виробу | 525 мм |
| Максимальна довжина кабелю | 7,5 м |
| Максимальний обсяг повітря | 74 л/с |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Місткість бака | 40 літрів |
| Розміри | (Д x Ш x В) 525 x 370 x 630 мм |
| Тип продукту | Пилосос для вологого та сухого прибирання |
| Ширина вироби | 370 мм |
| висота продукту | 630 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 760 ₴










