
Пилосос для сухого прибирання Kärcher Professional T 15/1 Adv HEPA 1.355-307.0 38 л/с 15 л 1 шт. 519463
29 200 ₴
- В наявності
- Код: 519463
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Промисловий пилосос

Характеристики продукту
- Ергономічний, компактний та зручний дизайн
- Високоефективний фільтр HEPA-14
- Надзвичайно тихий: майже безшумна робота, рівень шуму всього 52 дБ(А)
- Штекерний кабель живлення: проста та швидка заміна кабелю живлення навіть без попередніх знань.

Опис
Пилосос для сухого прибирання T 15/1 Adv HEPA може похвалитися першокласною силою всмоктування, надзвичайно тихою роботою, міцною конструкцією, вражаючим співвідношенням ціни та якості, а також широким спектром функцій. Фільтр HEPA 14 забезпечує найвищі стандарти безпеки в зонах, чутливих до гігієни. Його міцність, серед іншого, очевидна в шасі, корпусі, бампері та великих колесах. Виготовлений з 45% перероблених матеріалів*, ресурсозберігається з самого початку. Оскільки 15/1 Adv HEPA працює надзвичайно тихо та має потужну силу всмоктування всього 52 дБ(A), він ідеально підходить для щоденного прибирання та зон, чутливих до шуму. Він компактний, стійкий до перекидання та маневрений, з місткістю 15 літрів. Складана ручка для перенесення дозволяє ергономічно транспортувати пилосос близько до тіла. Щілинна насадка та насадка для оббивки входять до комплекту та можуть зберігатися на пилососі під рукою в будь-який час. Пилосос T 15/1 Adv HEPA оснащений особливо широким асортиментом аксесуарів: всмоктувальним шлангом, антистатичним коліном, легкою телескопічною всмоктувальною трубкою з алюмінію з регульованою висотою, насадкою для підлоги, що перемикається, насадкою для паркету, щілинною насадкою, насадкою для м’яких меблів та фільтром HEPA 14.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Матеріал контейнера: пластик
- Інтелектуальна система намотування кабелю
- Підключається мережевий кабель
- Складана ручка для перенесення
- Можливість зручного зберігання аксесуарів
- Універсальна всмоктувальна насадка для підлоги/килимів
- Насадка для оббивки
- Паркетний торець
- Насадка для оббивки
- Щілинна насадка
- Флісовий фільтрувальний мішок
Комплект поставки
- 2-метровий всмоктувальний шланг
- Конструкція колектора: антистатичний з повзунком для фальшивого повітря
- Матеріал телескопічної всмоктувальної трубки: алюміній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 585 Вт |
| Тип | Робот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6400 г |
| Довжина виробу | 440 мм |
| Електрична розетка | Немає |
| Максимальна довжина кабелю | 12 м |
| Максимальний обсяг повітря | 38 л/с |
| Місткість бака | 15 літрів |
| Розміри | (Д x Ш x В) 440 x 250 x 410 мм |
| Тип продукту | Сухий пилосос |
| Ширина вироби | 250 мм |
| висота продукту | 410 мм |
| Робоча напруга | 220 – 240 / 50 – 60 В / Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 200 ₴








