
Пилосос для вологого та сухого прибирання Kärcher Professional NT 22/1 Ap L 1.378-600.0 71 л/с 22 л 1 шт. 519459
16 210 ₴
- В наявності
- Код: 519459
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Промисловий пилосос
Характеристики продукту
- Мала вага та компактні розміри
- Напівавтоматичне очищення фільтра
- Вологостійкий картриджний фільтр PES
Опис
Зручний, але надзвичайно потужний пилосос початкового рівня для вологого та сухого прибирання. Завдяки малій вазі NT 22/1 Ap ідеально підходить для мобільного використання.
Мала вага та компактні розміри
Пристрій можна легко та зручно транспортувати та зберігати.
Напівавтоматичне очищення фільтра
Напівавтоматичне очищення фільтра ефективно та постійно підтримує високу потужність всмоктування.
Вологостійкий картриджний фільтр PES
Легке перемикання між вологим та сухим прибиранням без попереднього сушіння фільтрувального елемента PES. Фільтр PES, який можна мити.
Підключення всмоктувального шланга в головці пристрою
Дозволяє використовувати повну місткість контейнера. Економія часу завдяки збільшеним інтервалам спорожнення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Мала вага та компактні розміри
Пристрій можна легко та зручно транспортувати та зберігати.
Напівавтоматичне очищення фільтра
Напівавтоматичне очищення фільтра ефективно та постійно підтримує високу потужність всмоктування.
Вологостійкий картриджний фільтр PES
Легке перемикання між вологим та сухим прибиранням без попереднього сушіння фільтрувального елемента PES. Фільтр PES, який можна мити.
Підключення всмоктувального шланга в головці пристрою
Дозволяє використовувати повну місткість контейнера. Економія часу завдяки збільшеним інтервалам спорожнення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Всмоктувальний шланг, 1,9 м, з вигином та всмоктуючою трубкою, 2 шт., 0,5 м, пластиковий елемент / фільтрувальний мішок, 1 шт., флісовий елемент / насадка для вологого/сухого прибирання підлоги, 300 мм / щілинна насадка / картриджний фільтр, PES / очищення фільтра, ApClean (напівавтоматичне очищення фільтра) / клас захисту II / фіксатор колеса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5,7 кг |
| Довжина виробу | 380 мм |
| Електрична розетка | Немає |
| Максимальна довжина кабелю | 6 м |
| Максимальний обсяг повітря | 71 л/с |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Місткість бака | 22 л |
| Розміри | (Д x Ш x В) 380 x 370 x 480 мм |
| Тип продукту | Пилосос для вологого та сухого прибирання |
| Ширина вироби | 370 мм |
| висота продукту | 480 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 210 ₴





