
Пилосос для вологого та сухого прибирання Kärcher Professional NT 30/1 Ap L 1.148-221.0 74 л/с 30 л 1 шт. 519450
37 220 ₴
- В наявності
- Код: 519450
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Промисловий пилосос
Характеристики продукту
- Напівавтоматичне очищення фільтра
- Зберігання гнучкого шланга та шнура живлення
- Знімний корпус фільтра
Опис
Наш NT 30/1 Ap L — це компактний пилосос середнього класу для вологого та сухого прибирання з винятковою потужністю всмоктування, високоякісними та довговічними компонентами, а також широким асортиментом аксесуарів.
Напівавтоматичне очищення фільтра
Напівавтоматичне очищення фільтра забезпечує стабільно високу потужність всмоктування. Розташування кнопки очищення Ap спрощує експлуатацію.
Зберігання гнучкого шланга та шнура живлення
Дозволяє надійно кріпити шланги різної довжини та діаметра. Безпечне зберігання кабелю живлення під час транспортування.
Знімний корпус фільтра
Дозволяє знімати фільтр без пилу. Ефективно запобігає неправильному встановленню плоского складчастого фільтра.
Продумані, інтегровані варіанти зберігання аксесуарів
Аксесуари зберігаються безпечно та завжди під рукою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Напівавтоматичне очищення фільтра
Напівавтоматичне очищення фільтра забезпечує стабільно високу потужність всмоктування. Розташування кнопки очищення Ap спрощує експлуатацію.
Зберігання гнучкого шланга та шнура живлення
Дозволяє надійно кріпити шланги різної довжини та діаметра. Безпечне зберігання кабелю живлення під час транспортування.
Знімний корпус фільтра
Дозволяє знімати фільтр без пилу. Ефективно запобігає неправильному встановленню плоского складчастого фільтра.
Продумані, інтегровані варіанти зберігання аксесуарів
Аксесуари зберігаються безпечно та завжди під рукою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Пилосос для вологого/сухого прибирання NT 30/1 Ap L
- Плоский складчастий фільтр Сухий
- лікоть
- Стандартна пластикова насадка для вологої/сухої підлоги
- Щілинна насадка 225 мм
- Комплект всмоктувальних труб 0,55 м, металевий
- Всмоктувальний шланг, NT, DN 35, довжина 2,5 м, хомут 2,0, байонет 2,0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1380 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 11,8 кг |
| Довжина виробу | 525 мм |
| Електрична розетка | Немає |
| Максимальна довжина кабелю | 7,5 м |
| Максимальний обсяг повітря | 74 л/с |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Місткість бака | 30 літрів |
| Розміри | (Д x Ш x В) 525 x 370 x 560 мм |
| Тип продукту | Пилосос для вологого та сухого прибирання |
| Ширина вироби | 370 мм |
| висота продукту | 560 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 220 ₴









