
Промисловий пилосос

Характеристики продукту
- 2 вкладення
- Об'єм резервуара 1080 мл
- 15 кПа
- 750 Вт

Опис
Ретельне прибирання вашого дому! Пристрій для чищення плям видаляє стійкі плями, пилових кліщів та бактерії з оббивки, килимів та інших поверхонь. Завдяки подвійному резервуару для води, потужному пилососу 15 кПа та зручному зберіганню кабелю та шланга, прибирання стає легким. Легкий, ефективний та гігієнічний!
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,5 кг |
| Довжина виробу | 25 см |
| Максимальна довжина кабелю | 5 м |
| Розміри | (Д x Ш x В) 25 x 31 x 35 см |
| Тип продукту | Мийний пилосос |
| Ширина вироби | 31 см |
| висота продукту | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 130 ₴











