
Пилосос для сухого прибирання Kärcher Professional T 7/1 Classic 1.527-181.0 40 л/с 7,5 л 1 шт. 519434
10 690 ₴
- В наявності
- Код: 519434
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Промисловий пилосос
Характеристики продукту
- Максимальна сила всмоктування
- Легка вага

Опис
Компактний пилосос для сухого прибирання T 7/1 Classic потужністю 850 Вт створює вражаючу потужність вакууму 23,0 кПа. Він працює приємно тихо, лише 63 дБ(А). Пристрій має 2,0-метровий всмоктувальний шланг і важить приємно легкі 3,5 кг. Ергономічна форма носової частини забезпечує стабільну роботу без втоми. Хороша маневреність пилососа для сухого прибирання досягається завдяки його шасі, яке оснащене двома фіксованими та двома поворотними колесами. Бампер по периметру гарантує, що ударостійкий 7,5-літровий контейнер не пошкодить меблі тощо. T 7/1 Classic стандартно постачається з флісовим фільтрувальним мішком.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Всмоктувальна труба
- Фільтр-мішок
- нетканий фільтрувальний мішок
- Всмоктувальний шланг з коліном
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип | Робот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5,6 кг |
| Довжина виробу | 375 мм |
| Електрична розетка | Немає |
| Колір | Сірий |
| Максимальний обсяг повітря | 40 л/с |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Місткість бака | 7,5 л |
| Розміри | (Д x Ш x В) 375 x 285 x 310 мм |
| Тип продукту | Сухий пилосос |
| Ширина вироби | 285 мм |
| висота продукту | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 690 ₴





