Промисловий пилосос
Характеристики продукту
- Потужний акумулятор Kärcher Battery Power+ 36 В
- Міцна, міцна конструкція пристрою
- Ергономічна та надзвичайно коротка насадка для оббивки
Опис
Максимальна свобода рухів під час чищення оббивки аж до волокон: наш міцний бездротовий пилосос Puzzi 9/1 Bp із надкороткою насадкою для оббивки та інших матеріалів.
Потужний акумулятор Kärcher Battery Power+ 36 В
Бездротова свобода руху. Технологія реального часу з РК-дисплеєм батареї: залишок часу роботи батареї, час заряджання та ємність батареї.
Міцна, міцна конструкція пристрою
Тривалий термін служби забезпечує високу рентабельність. Міцний та нечутливий діафрагмовий насос.
Ергономічна та надзвичайно коротка насадка для оббивки
Ідеально підходить для дуже вузьких зон застосування (наприклад, салон автомобіля). Ергономічна форма.
Знімний розумний контейнер 2-в-1
Швидке та легке наповнення резервуара для свіжої води. Зручне та легке спорожнення брудної води.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Потужний акумулятор Kärcher Battery Power+ 36 В
Бездротова свобода руху. Технологія реального часу з РК-дисплеєм батареї: залишок часу роботи батареї, час заряджання та ємність батареї.
Міцна, міцна конструкція пристрою
Тривалий термін служби забезпечує високу рентабельність. Міцний та нечутливий діафрагмовий насос.
Ергономічна та надзвичайно коротка насадка для оббивки
Ідеально підходить для дуже вузьких зон застосування (наприклад, салон автомобіля). Ергономічна форма.
Знімний розумний контейнер 2-в-1
Швидке та легке наповнення резервуара для свіжої води. Зручне та легке спорожнення брудної води.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Пристрій для розпилення та екстракції Puzzi 9/1 Bp
- Шланг для розпилення та всмоктування 2,5 м
- Фіксатор для транспортування шланга
- Фільтр захисту двигуна
- фільтр для прісної води
- Коротка насадка для оббивки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 575 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7,6 кг |
| Довжина виробу | 540 мм |
| Електрична розетка | Немає |
| Колір | Чорний |
| Місткість бака | 7 л |
| Розміри | (Д x Ш x В) 540 x 332 x 460 мм |
| Технічні характеристики пилососа для вологого прибирання | без батареї |
| Тип продукту | Мийний пилосос |
| Ширина вироби | 332 мм |
| висота продукту | 460 мм |
| Робоча напруга | 36 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 540 ₴











