
Пилосос для вологого та сухого прибирання Kärcher Home & Garden WD 3-18 1.628-550.0 17 л 1 шт. 519429
8 350 ₴
- В наявності
- Код: 519429
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Промисловий пилосос

Характеристики продукту
- Змінний акумулятор Kärcher 18 В
- Це дозволяє працювати незалежно від джерела живлення та таким чином створює максимальну свободу рухів.
- Технологія реального часу з РК-дисплеєм батареї: залишок часу роботи батареї, час заряджання та ємність батареї.
- Сумісний з усіма пристроями платформи Kärcher Battery Power 18 В

Опис
Для пилососіння немає меж: бездротовий пилосос для вологого/сухого прибирання WD 3-18 працює на платформі Kärcher Battery Power 18 В та вражає максимальною гнучкістю, компактним дизайном та свободою рухів. Пристрій, 2-метровий всмоктувальний шланг та насадка для підлоги з затискачами ідеально поєднані та блискавично видаляють вологий, дрібний або грубий бруд. Крім того, пристрій оснащений міцним та ударостійким 17-літровим пластиковим контейнером, цільним картриджним фільтром та флісовим фільтрувальним мішком. Відсік для зберігання всмоктувального шланга є компактним та надійним завдяки функції підвішування на головці пристрою. Інші функції включають практичну функцію видування для місць, де пилососити неможливо, відділення для інструментів та дрібних деталей, поворотний перемикач для легкого ввімкнення та вимкнення, ергономічну ручку для перенесення та систему блокування "Pull & Push" для легкого відкривання та закриття контейнера. Якщо робота переривається, трубки та насадку для підлоги також можна швидко та зручно поставити в паркувальне положення, передбачене на бампері.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Щілинна насадка
- касетний фільтр
- Нетканий фільтрувальний пакет 1 шт.
- Функція видування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 225 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,8 кг |
| Довжина виробу | 349 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Місткість бака | 17 л |
| Розміри | (Д x Ш x В) 349 x 328 x 492 мм |
| Технічні характеристики пилососа для вологого прибирання | без батареї |
| Тип продукту | Пилосос для вологого та сухого прибирання |
| Ширина вироби | 328 мм |
| висота продукту | 492 мм |
| Робоча напруга | 18 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 350 ₴








