
Кавоварка

Характеристики продукту
- Корпус виготовлений з високоякісного матового матеріалу Cromargan®
- Кавоварка на 8 чашок (по 125 мл кожна) з термосом
- Висока температура заварювання до 95°C
- Панель керування з сенсорною функцією

Опис
Завдяки корпусу з високоякісного матового Cromargan®, технології Aroma Perfection для індивідуального контролю аромату та декоративному світлодіодному підсвічуванню, кавоварка WMF Lumero підкорює своїм дизайном та радує любителів кави. Керування також напрочуд просте: знімний резервуар для води з тритану без бісфенолу А з індикатором рівня води дозволяє точно дозувати порцію до чашки. Термос-глечик з практичною функцією відкривання та закривання та теплоізоляцією вміщує до восьми чашок ароматної кави об'ємом 125 мл. Обертовий фільтр дозволяє легко насипати мелену каву без крихт. Швидко активується за допомогою сенсорної панелі керування, висока температура заварювання до 95°C забезпечує оптимальний розвиток аромату та насичену, міцну каву. Вона оснащена знімним фільтруючим елементом (1 x 4) із захистом від протікання та переповнення, а також автоматичною програмою видалення накипу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Корпус виготовлений з високоякісного матового матеріалу Cromargan®
- Кавоварка на 8 чашок (по 125 мл кожна) з термосом
- Термоглечик із практичною функцією відкривання та закривання й термоізоляцією для збереження тепла вмісту.
- WMF Aroma Perfect для індивідуального задоволення від кави
- Висока температура заварювання до 95°C для оптимального розвитку аромату та насиченого, повноцінного задоволення від кави
- Панель керування з сенсорною функцією
- Декоративне світлодіодне освітлення для стильної атмосфери
- Знімний прозорий резервуар для води з тритану без бісфенолу А
- Видимий індикатор рівня води
- Програма автоматичного видалення накипу
- Обертовий фільтр для зручного засипання меленої кави
- Знімний фільтрувальний вкладиш (розмір 1 x 4) із захистом від протікання та переповнення
Комплект поставки
- Кавоварка
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,08 кг |
| Волість | 800 Вт |
| Довжина виробу | 338 мм |
| Колір | сріблясто-чорний |
| Місткість (кількість чашок) | 8 |
| Термос-глечик (Так/Ні) | Да |
| Тип продукту | Кавомашина |
| Ширина вироби | 330 мм |
| висота продукту | 212 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 200 ₴




