
Повністю автоматична кавоварка Philips серії 3300

Характеристики продукту
- 5 кавових спеціалізацій
- Класичний спінювач молока
- На 40% тихіша завдяки SilentBrew та стабільному смаку кави

Опис
Найпростіший спосіб насолодитися свіжими кавовими спеціями
Насолоджуйтесь 5 різними гарячими та холодними напоями одним натисканням кнопки, ідеально поєднуючи піну, смак та температуру. Класичний спінювач молока дозволяє миттєво створити ідеально оксамитову молочну піну для капучино або гаряче молоко для гарячого шоколаду.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Насолоджуйтесь 5 різними гарячими та холодними напоями одним натисканням кнопки, ідеально поєднуючи піну, смак та температуру. Класичний спінювач молока дозволяє миттєво створити ідеально оксамитову молочну піну для капучино або гаряче молоко для гарячого шоколаду.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- 5 різних гарячих та холодних напоїв
- Просто оберіть та персоналізуйте свою каву
- Готуйте каву тихо з SilentBrew
- Механізм подрібнення виготовлений зі 100% кераміки
- Легке спінювання молока
- Фільтр AquaClean
- Легке приготування кави з HomeID
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7,5 кг |
| Волість | 1500 Вт |
| Глибина продукту | 371 мм |
| Джерело живлення | 230 В |
| Знімний заварювальний блок (Так/Ні) | Да |
| Колір | Чорний |
| Місткість контейнера для зерен | 275 г |
| Місткість резервуара для води | 1,8 л |
| Регульована висота диспенсера кави (так/ні) | Да |
| Специфікація матеріалу | Метал, пластик |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0,2 Вт |
| Тип продукту | Автоматична кавомашина |
| Тиск насоса | 15 бар |
| висота продукту | 433 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 390 ₴




