
Автоматична кавоварка

Характеристики продукту
- Інтуїтивно зрозуміла сенсорна панель керування з кнопками прямого вибору
- Функція 2 чашок
- насадка для спінювання молока
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Вбудована млинка (13 рівнів регулювання)
- 4 кнопки з символами для легкого вибору напоїв (кава, еспресо, американо, пара)
- Програма автоматичного очищення та видалення накипу
- 13-градусний конусний шліфувальний верстат
- Знімний резервуар для води
Комплект поставки
- Кавоварка
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8,9 кг |
| Волість | 1450 Вт |
| Довжина виробу | 350 мм |
| Знімний заварювальний блок (Так/Ні) | Да |
| Кавомашини — Інформація | Регульований об'єм кави з насадкою для спінювання молока. Знімний блок заварювання. |
| Колір | сіро-чорний |
| Місткість контейнера для зерен | 250 г |
| Місткість резервуара для води | 1,8 л |
| Регульована висота диспенсера кави (так/ні) | Да |
| Тип продукту | Автоматична кавомашина |
| Тиск насоса | 15 бар |
| Функція одного натискання (Так/Ні) | Да |
| висота продукту | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 770 ₴










