
Автоматична кавоварка

Характеристики продукту
- Фільтри AquaClean
- Деталі пристрою можна мити в посудомийній машині.
- Інтуїтивно зрозумілий сенсорний дисплей

Опис
Насолоджуйтесь чудовим смаком та ароматом кави, приготовленої зі свіжих зерен, завдяки інтелектуальній системі заварювання. Класичний спінювач молока дозволяє легко приготувати оксамитовий, кремовий капучино або лате макіато.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Класичний спінювач молока
- Сенсорний дисплей
- 12 рівнів помелу
- 20 000 чашок ароматної кави завдяки міцній керамічній кавомолці
- Кришка для захисту смаку
- Знімний заварник
- Фільтри AquaClean
- Автоматичне видалення накипу
Комплект поставки
- Кавоварка
- Мірна ложка для кави
- Смужки для вимірювання жорсткості води
- Фільтри AquaClean
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7,5 кг |
| Волість | 1500 Вт |
| Довжина виробу | 246 мм |
| Знімний заварювальний блок (Так/Ні) | Да |
| Кавомашини — Інформація | з контейнером для молока, знімним заварювальним блоком, насадкою для спінювання молока, кавомолкою, функцією фільтрованої кави, керуванням One Touch, регулюванням кількості кави |
| Колір | Сірий |
| Місткість контейнера для зерен | 275 г |
| Місткість резервуара для води | 1,8 л |
| Регульована висота диспенсера кави (так/ні) | Да |
| Тип продукту | Автоматична кавомашина |
| Тиск насоса | 15 бар |
| Функція одного натискання (Так/Ні) | Да |
| Ширина вироби | 371 мм |
| висота продукту | 433 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 340 ₴





