
Автоматична кавоварка

Характеристики продукту
- 3,5-дюймовий повністю сенсорний TFT-дисплей з кольоровим кодуванням груп символів
- Інтелектуальна технологія One Touch
- Функція автоматичного очищення

Опис
Dinamica Plus поєднує в собі досвід, знання та технології De'Longhi. Це означає, що у вашій чашці завжди будуть лише найкращі результати. Нова еспресо-машина De'Longhi, яка працює від зерен до чашки, пропонує щось для задоволення будь-яких потреб завдяки зручній сенсорній панелі керування та широкому асортименту напоїв одним натисканням кнопки. Усі ваші улюблені напої, від справжнього еспресо до смачного капучино, подаються за винятковими стандартами, як у бариста. Зерна свіжозмелюються за допомогою вбудованої кавомолки, а ексклюзивний потужний заварювальний блок пропонує щось на будь-який смак, з широким асортиментом напоїв на основі еспресо, від справжнього італійського еспресо до капучино, від лате макіато до флет вайта.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 3 профілі користувачів, що дозволяють зберігати індивідуальні налаштування для різних членів родини
- Розумна технологія One Touch – завдяки якій ви завжди знайдете найчастіше споживані напої на головній сторінці
- Система LatteCrema для ідеального задоволення
- Додатковий глечик для молока
- Регулятор піноутворення з вбудованою функцією автоматичного очищення
- Знімний заварювальний блок
Комплект поставки
- Повністю автоматична кавоварка DeLonghi
- Фільтр для води
- Смужки для вимірювання жорсткості води
- Щітка для чищення
- Кавова ложка
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 9,5 кг |
| Волість | 1450 Вт |
| Довжина виробу | 429 мм |
| Знімний заварювальний блок (Так/Ні) | Да |
| Кавомашини — Інформація | Регульована кількість кави. Знімна кавоварка One Touch з контейнером для молока. |
| Місткість контейнера для зерен | 300 г |
| Місткість резервуара для води | 1,8 л |
| Регульована висота диспенсера кави (так/ні) | Да |
| Тип продукту | Автоматична кавомашина |
| Тиск насоса | 15 бар |
| Функція одного натискання (Так/Ні) | Да |
| висота продукту | 348 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 300 ₴






